Vekra

Firma Vekra je od roku 2009 součástí Window Holding. což je firma, která sdružuje tři výrobce oken a dveří, garážových vrat a stínící techniky v České republice - Otherm, TWW  (Top Wood Windows) a již zmíněnou Vekru. Firma Vekra je pravděpodobně největším výrobcem oken a vchodových dveří v České republice, nabízí ale i stínící techniku a největší novinkou v sortimentu jsou interiérové dveře.

V současnosti nabízíme okna a dveře především od společností Otherm a TWW, produkty od společnosti Vekra v sortimentu prozatím nemáme. Vždy jsme tu ale pro montáž oken, dveří a dalších produktů od jakéhokoli výrobce. 

Firmy Otherm a TWW jsou však jedněmi z nejlepších výrobců oken a dveří na světě. Společnost OTHERM působí na trhu více něž 20 let a za tu dobu sí značka získala nejen výbornou pověst, ale také mnoho zkušeností, které se objeví v každém jejich výrobku. Firma OTHERM vyrábí okna a dveře ve čtyřech specializovaných závodech výhradně v České Republice, takže se vám při koupi nemůže stát, že byste narazili na nekvalitní produkty.

Firma Top Wood Windows byla založena v roce 1993 a roku 2010 byla připojena ke společnosti Window Holding. Od počátku se firma zaměřuje především na dřevěné produkty, v jejím sortimentu najdeme ale všechny moderní materiály jako je například spojení dřeva a hliníku.

Proč si vybrat nás na dodávku a montáž?

Jsme jedni z nejlepších ve svém oboru, realizujeme od malých po velké zakázky a vždy máme vše hotové rychle a bez komplikací. Naše firma Rednex se specializuje na dodání a montáž oken a dveří po celé České republice, nejčastěji ale realizujeme zakázky v Klatovech, Horažďovicích, Sušici a v Plzni. 

 

Okna 

  

 

Dveře