Servis oken

Aby okna vydržela dlouhou dobu a byla stále spolehlivá, je důležité zajistit pravidelný servis. My vám nabízíme záruční i pozáruční servis všech druhů oken. Díky pravidelnému servisu zamezíte jak opotřebení okenních dílů, tak zvýšíte jejich užitnou hodnotu a okna vám budou spolehlivě sloužit delší dobu.

Další důvody, proč provádět servis

Stejně jako vše ostatní, tak i okna postupem času stárnou a přestávají plnit svojí základní funkci – úsporu energie a snížení hluku. Důvodů, proč okna přestávají plnit svoji funkce, je několik. Mezi nejběžnější patří:

  • vymačkané dorazové těsnění
  • nedostatečná funkce mechanických prvků
  • nekvalitní montáž

Servis oken u nás

Při servisu oken naši odborníci provedou v první řadě diagnostiku a základní servis oken, který zahrnuje profesionální seřízení okenních kování a promazání všech pohyblivých částí oken. Servis dále zahrnuje rovněž:

  • utažení kliček
  • kontrolu šroubových spojů
  • upozornění na zjištěné skryté závady
  • návrhy řešení oprav

Záruka kvality

Naše firma vám u servisu oken zaručuje vysokou kvalitu všech provedených prací. Naši montážní pracovníci jsou pravidelně vyškolováni a neustále seznamováni s nově vznikajícími technologiemi. Samozřejmostí je také jejich profesionální nářadí a použité materiály.

Využijte našich služeb

Potřebují vaše okna servis? Rozhodli jste se dát všechna vaše okna do pořádku, aby nadále plnila základní funkce na 100 %? Pak se obraťte na nás nebo nás kontaktujte a my vám všechna vaše okna rádi prohlédneme a veškeré závady odstraníme. 

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.