Seřízení oken

V dnešní době jsou vyráběna okna z různých materiálů, která se samozřejmě působením vnitřních i vnějších vlivů mohou chovat různě. Může se proto stát, že postupem času vlivem klimatických podmínek, sesedáním stavby či častým používáním oken dojde ke zhoršení jejich funkčnosti. To se pozná tak, že okna začnou drhnout, cvakat a propouštět chlad zvenčí. Řešením je jejich seřízení.

Co vám přinese správné seřízení oken?

  • Prodloužení životnosti oken, okenního profilu, kování a těsnění
  • úsporu nákladů za zbytečně vynaložené náhradní těsnění
  • snížení nákladů za vytápění
  • snížení hladiny hluku z venkovního prostředí

Seřízení oken od nás

Naše firma se zaměřuje na rychlé a kvalitní seřízení všech druhů oken. Veškerá seřízení a nastavení provádějí naši zkušení odborníci s dlouholetými zkušenostmi, takže vaše okna budou spolehlivě fungovat a vy se tak vyvarujete případným problémům a vynaloženým nákladům za opravy v budoucnu.

Záruka kvality

Naše firma vám zaručuje vysokou kvalitu všech provedených prací týkající se seřízení vašich oken. Naši pracovníci mají v této oblasti bohaté a dlouholeté zkušenosti. Při provedení seřízení jsou samozřejmě vybaveni profesionální nářadím. Díky jejich schopnostem, zkušenostem i modernímu vybavení vykonají seřízení rychle a kvalitně.

Využijte našich služeb

Neplní-li vaše okna na 100 % základní funkce, drhnou, a netěsní, pak neváhejte a obraťte na nás. My vám je zkontrolujeme a profesionálně seřídíme. Můžete nám zavolat nebo zaslat poptávku.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.