Seřízení oken

V dnešní době jsou vyráběna okna z různých materiálů, která se samozřejmě působením vnitřních i vnějších vlivů mohou chovat různě. Může se proto stát, že postupem času vlivem klimatických podmínek, sesedáním stavby či častým používáním oken dojde ke zhoršení jejich funkčnosti. To se pozná tak, že okna začnou drhnout, cvakat a propouštět chlad zvenčí. Řešením je jejich seřízení.

Co vám přinese správné seřízení oken?

  • Prodloužení životnosti oken, okenního profilu, kování a těsnění
  • úsporu nákladů za zbytečně vynaložené náhradní těsnění
  • snížení nákladů za vytápění
  • snížení hladiny hluku z venkovního prostředí

Seřízení oken od nás

Naše firma se zaměřuje na rychlé a kvalitní seřízení námi dodávaných oken.
Veškerá seřízení a nastavení provádějí naši zkušení odborníci s dlouholetými zkušenostmi, takže vaše okna budou spolehlivě fungovat a vy se tak vyvarujete případným problémům a vynaloženým nákladům za opravy v budoucnu. Pokud Vaše okna dodávala a montovala jiná firma, je nutné se pro údržbu a seřízení obrátit na ni. Nejsme schopni zajistit a  dodat potřebné  náhradní díly.

Záruka kvality

Naše firma vám zaručuje vysokou kvalitu všech provedených prací týkající se seřízení vašich oken. Naši pracovníci mají v této oblasti bohaté a dlouholeté zkušenosti. Při provedení seřízení jsou samozřejmě vybaveni profesionální nářadím. Díky jejich schopnostem, zkušenostem i modernímu vybavení vykonají seřízení rychle a kvalitně.

 

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.