OTHERM

Firma Otherm je součástí Window Holding. což je firma, která sdružuje tři výrobce oken a dveří, garážových vrat a stínící techniky v České republice - Vekra, TWW  (Top Wood Windows) a již zmíněný Otherm.

V současnosti nabízíme okna a dveře především od společností Otherm a TWW, vždy jsme tu ale pro montáž oken, dveří a dalších produktů od jakéhokoli výrobce. 

Firmy Otherm a TWW jsou však jedněmi z nejlepších výrobců oken a dveří na světě. Společnost OTHERM působí na trhu více něž 20 let a za tu dobu sí značka získala nejen výbornou pověst, ale také mnoho zkušeností, které se objeví v každém jejich výrobku. Firma OTHERM vyrábí okna a dveře ve čtyřech specializovaných závodech výhradně v České Republice, takže se vám při koupi nemůže stát, že byste narazili na nekvalitní produkty.

Firma Top Wood Windows byla založena v roce 1993 a roku 2010 byla připojena ke společnosti Window Holding. Od počátku se firma zaměřuje především na dřevěné produkty, v jejím sortimentu najdeme ale všechny moderní materiály jako je například spojení dřeva a hliníku.

Proč si vybrat nás na dodávku a montáž?

Jsme jedni z nejlepších ve svém oboru, realizujeme od malých po velké zakázky a vždy máme vše hotové rychle a bez komplikací. Naše firma Rednex se specializuje na dodání a montáž oken a dveří po celé České republice, nejčastěji ale realizujeme zakázky v Klatovech, Horažďovicích, Sušici a v Plzni. 

 

Okna 

  

 

Dveře

  

Zajímá vás výroba oken od společnosti Otherm? Podívejte se na video.

Jarní akce OTHERM

Dřevěné okna a dveře
Dřevohliníková okna a dveře
Hliníková okna
Interiérové dveře
Plastová okna
Špaletová okna
Otherm - logo
OTHERM č.8