Historie firmy

Firma Rednex s.r.o. vznikla na začátku roku 1995 jako obchodně-montážní firma. V roce 2020 slaví 25 let úspěšné činnosti na trhu s otvorovými výplněmi.

Od začátku své činnosti se specializuje na komplexní dodávky plastových a dřevěných oken a dveří, garážových vrat, parapetů, žaluzií a rolet, a celé řady doplňků k tomuto základnímu sortimentu. V průběhu 25 let své činnosti se firma vypracovala na největšího dodavatele tohoto sortimentu v klatovském a domažlickém regionu a výrazně zasahuje i do Plzně a okolí. Množství zakázek se realizovalo a realizuje i na tachovsku, sušicku a také v Praze. Počet realizovaných zakázek se ročně ustálil na 500 realizacích.

Strukturu firmy tvoří managment (2 jednatelé) a 10 zaměstnanců. Prioritou firmy je kvalita dodávaných výrobků a prováděných prací, které jsou na rozdíl od běžných zvyklostí prováděny výhradně vlastními zaměstnanci a to včetně zednických začišťovacích prací. Veškeré montážní a zednické práce realizují 3 montážní skupiny, které jsou plně vybaveny firemními vozidly a nářadím. Všichni montážníci jsou pravidelně proškolováni jak dodavatelskými firmami, tak v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Vrcholem snahy o maximální kvalitu bylo udělení certifikátu ISO 9001:2000 v roce 2007, které umožňuje firmě provádění i velkých státních zakázek.Firma je dále držitelem certifikátu Zaručeně česká okna a mnoha dalších.

V roce 2004 uvedla firma do provozu velkou vzorkovnu dodávaných výrobků v Klatovech, jejíž výstavbu plně financovala z vlastních zdrojů a na níž je právem hrdá.

Cílem práce firmy není další zvyšování obratu a množství zakázek, ale zkvalitňování poskytovaných služeb a jejich rozšiřování. 

Ing. Karel Rubáš    
jednatel společnosti